sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Jak upravit okolí garáže?

27.2.2018

Když si postavíte betonovou garáž k domu, vaše práce zdaleka není u konce. Nezbude než ještě upravit okolí. Potřebujete totiž vybudovat kvalitní příjezdovou cestu. Není možné jezdit do garáže oranicí. Jak tedy upravit okolí garáže?

Číst dál...

Instalace betonové garáže je velice jednoduchá

5.2.2018

Chcete si koupit betonovou garáž? Potom musíte připravit vše na její instalaci. I když se to zdá na první pohled jako velice jednoduché, nemusí tomu tak být vždy.

Číst dál...

Zděná nebo betonová garáž? Rozhodnutím ušetříte i 100 000 Kč

garáž

28.12.2017

Umístit garáž jako součást rodinného domu, nebo raději ne? Spousta lidí v současné době volí spíše druhou možnost, tedy aby garáž nebyla součástí domu, ale stála samostatně vedle něj. Má to pochopitelně své důvody. Především si neubíráte místo v rodinném domě, které se dá využít účelněji. Za druhé neriskujete tepelné ztráty a za druhé nemusíte řešit požární předpisy.

Číst dál...

Jaká je betonová garáž? Především levná a mobilní

29.11.2017

Mluvit o výhodách betonových garáží je nošením dříví do lesa. Většina lidí je dobře chápe. Jsou ale i tací, kteří si jimi nejsou jisti. Proto přese všechno neškodí si je občas připomenout, abychom nezapomněli. Teprve v tomto kontrastu totiž často pochopíte jejich význam.

Číst dál...

Proč se betonové garáže dodávají i s podlahou?

garáž

30.10.2017

Když si objednáte hotovou betonovou garáž, dostanete hotový prefabrikát jako celek. Vlastně máte kompletní kvádr, schránku, která poslouží jako úkryt vašeho vozu. Samozřejmě je vybavena i podlahou, jinak by to ani nešlo. Zkuste si představit takovou garáž bez podlahy. Jde to dost těžko, že?

Číst dál...

V čem spočívají výhody hotových betonových garáží?

12.10.2017

Výhod hotových betonových garáží se nabízí velké množství. Například když si chcete stavět garáž svépomocí, musíte její výkres samozřejmě dodat stavebnímu úřadu a žádat o povolení. Tomuto procesu se vyhnete pouze v případě, že stavíte garáž jako součást rodinného domu. Když ale budujete svépomocí, dodání projektové dokumentace a žádost o povolení je nutností.

Číst dál...

Hotová betonová garáž klidně může být veselým objektem

23.9.2017

Fuj, šedá ohavná kostka nebo kvádr, řeknete si možná při představě garáže z betonu. Jenže to je hluboký omyl. Garáž tak ve skutečnosti vůbec nemusí vypadat. Naopak. Docela klidně může jít o pěknou veselou stavbu plnou barev. Nevěříte? Ale ano, je to tak. Záleží jenom na vás, jak vaše garáž bude vypadat.

Číst dál...

Nejlepší řešení parkování vašeho vozu nabízejí betonové garáže

7.9.2017

Vystavět si garáž bez podlahy je velkou chybou. Od země vzlíná velká vlhkost, což má nepochybně silný negativní vliv na karoserii vašeho vozu. Proto garáže bez podlahy v podstatě ztrácejí smysl. Pokud si ale zvolíte hotové betonové garáže s podlahou, můžete si být 100% jisti, že váš vůz bude dostatečně chráněný.

Číst dál...

Dnešní trend: garáž spojená s domem fasádní lištou

16.8.2017
 
V současnosti je velice moderní mít garáž pro svůj automobil hned vedle domu. Zatímco v minulosti se většinou garáže stavěly odděleně od domu, nyní je spíše trend mít je těsně vedle obytné části. Betonové garáže tomuto trendu nahrávají. Není problém je umístit u domu.
 

Číst dál...

Jak vybudovat příjezdovou cestu k hotové garáži?

8.8.2017
 
Postavili jste si u domu nebo v zahradě hotovou betonovou garáž? Pokud ano, vaše práce tímto krokem ještě nekončí. Je třeba samozřejmě upravit okolí garáže a především vybudovat dobrou příjezdovou cestu. Bez té to nepůjde. Nemůžete do garáže jezdit bahnem. Terén musí být zpevněný. Jinak byste si zašpinili auto, vnitřek garáže, špatně by se vám vyjíždělo a zajíždělo. 
 

Číst dál...

Porovnání zděná versus betonová garáž: Betonová je jednoznačně levnější

2.8.2017
 
Finance se ocitají v popředí mnoha našich rozhodování. Není divu. Člověk se snaží maximálně ušetřit. Výjimkou samozřejmě nejsou ani různé stavby, například garáže. Jaké řešení garáže je nejlevnější, ovšem při zachování té nejvyšší kvality? Hotové betonové garáže vám nabídnou vysokou kvalitu, a přitom splní požadavky na cenu. 
 

Číst dál...

Chcete mít garáž i kutilskou dílnu? Pořiďte si hotovou dvojgaráž

25.7.2017
 
Pořídili jste si hotovou garáž? Tím ale zdaleka nic nekončí. Garáž totiž nemusí sloužit jenom jako úschovna pro váš automobil. Mnohdy se dá využít i jako dílna pro kutily. Dále poslouží jako technická místnost domu, případně také sklad pro různé věci. Prostor je tedy velmi široký.
 

Číst dál...

Nejlepší podlaha v garáži? Betonová, natřená epoxidem

19.7.2017
 
Instalovali jste si hotovou betonovou garáž a přemýšlíte, jak ji ještě více vylepšit? Možností je samozřejmě celá řada. Stačí trochu popřemýšlet a určitě vás nějaké napadnou. Na co se zaměřit? Jednou z možností je třeba zvýšení bezpečnosti, pokud jde o vstup do garáže a pobyt v ní. Je důležité, abyste se v ní mohli pohybovat bez pocitu ohrožení.
 

Číst dál...

Beton má vynikající vlastnosti pro výrobu hotových garáží

13.7.2017
 
Z jakého materiálu by měla být vyrobena garáž, která bude mít opravdu dlouhou životnost? Samozřejmě se jako stavební materiál nabízejí cihly nebo kámen, ale to vyžaduje buď stavbu svépomocí, nebo také stavbu firmou na klíč. Ovšem univerzálním materiálem, který umožní dodávku již hotové garáže na klíč, je beton.
 

Číst dál...

S hotovou betonovou garáží ušetříte i 30-60 %

6.7.2017
 
Zděná garáž je drahá, říkáte si nejspíše ve chvíli, kdy rozvažujete, jak zajistit parkování pro svůj vůz. Skutečně, když vezmete papír, tužku a kalkulačku a propočítáte si, jaký by byl rozpočet na zděnou garáž, nejspíše budete nepříjemně překvapeni. Ano, jde opravdu o velké sumy. Nabízí se proto možnost hledat řešení jinde a využít například hotovou garáž.

Číst dál...

Moderní přístřešky na auto

29.6.2017
 
Nemáte dostatek prostoru nebo financí pro pořízení garáže? Není třeba si zoufat, i tak můžete svůj automobil zaparkovat v bezpečí a chráněný před nepříznivými vlivy počasí. Stačí si pořídit jednoduchý a levný přístřešek na auto
 

Číst dál...

Můžete využít nejenom mobilní garáže, ale i mobilní prodejny

22.6.2017
 
Mobilní betonové garáže získávají stále větší popularitu. Čerpají z mnoha výhod, jež svým zákazníkům nabízejí, což je především příznivá cena, schopnost případného přesunu, velký užitný prostor, rychlé pořízení. Ovšem nejde o jedinou podobu prefabrikované budovy. Stejně dobře jako garáž si můžete pořídit i mobilní prodejnu.

Číst dál...

Koupili jste si hotovou garáž? Nezapomínejte ani na příjezdovou cestu

21.6.2017
 
Postavili jste si na zahradě nebo přímo vedle svého domu betonovou garáž?  Pokud ano, určitě řešíte i otázku příjezdové cesty ke garáži. Měla by být pohodlná a upravená. Samozřejmě je vaší vizitkou. Potřebujete se s vozem pohodlně dostat dovnitř do garáže a zároveň by vás okolí také mělo reprezentovat. 

Číst dál...

K osazení betonové garáže potřebujete mít prostor

20.6.2017
 
Chcete-li instalovat betonovou garáž, potřebujete si nejprve promyslet, na jaké místo bude nejlépe pasovat, kam se vejde. Musíte ale brát v úvahu nejenom místo pro samotnou garáž, ale i další prostor pro techniku, která garáž bude instalovat na vámi vymezené místo. Celá akce tedy vyžaduje značnou přípravu.
 

Číst dál...

Jaké výhody vám poskytne hotová mobilní garáž?

19.6.2017
 
Venkovní stání znamená pro automobil vysokou zátěž. Klimatické podmínky výrazně ovlivňují celkovou životnost vozu. Vzdušná vlhkost samozřejmě přispívá ke korozi kovových součástek. Ani plastové díly nezůstávají ušetřeny vnějších vlivů. Například UV paprsky způsobují stárnutí plastů. Vozidlo zkrátka potřebuje garáž.
 

Číst dál...

Nechte si betonovou garáž „přilepit“ hned vedle domu

16.6.2017
 
Velice šikovnou alternativou ke klasickým zděným garážím jsou monolitické prefabrikované garáže. Pro jejich využití hraje roli například skutečnost, že jejich osazení je snadné a rychlé. Můžete si takto pořídit nejenom volně stojící garáž, ale i garáž k rodinnému domu.
 

Číst dál...

Je lepší vestavěná garáž v domě nebo hotová betonová garáž venku?

15.6.2017
 
Výstavba domu či bytu i pouhé stěhování a vás klade spoustu požadavků. Jedním z nich je i otázka, jak vyřešit parkování svého vozu. Někde parkovat musíte. Bez garáže se neobejdete. Ovšem vysoká cena pozemků většinu lidí nutí k úsporám. Kde a jak tedy zaparkovat auto? 

Číst dál...

Hotová betonová garáž patří mezi výhodné investice

14.6.2017
 
Vybudovali jste si rodinný dům a přemýšlíte o tom, kde zagarážovat svoje auta? Zejména v případě, že máte dva a více vozů, může být rozhodování docela těžké. Postavit si garáž svépomocí, nebo si na stavbu najmout firmu? Většinou je to drahé. Prefabrikovaná betonová garáž je levnější.
 

Číst dál...

U hotových betonových garáží využijete automatický pohon vrat

Snadné a rychlé řešení parkování pro váš automobil u rodinného domu představují hotové betonové garáže. Vaše auto bude v garáži v těch nejlepších podmínkách. Samozřejmě byste ale neměli zapomenout ani na vrata do těchto garáží. Obvykle se využívají sekční vrata. 
 

Číst dál...

Hliníková pergola na míru může mít mléčné i kouřové zastřešení

12.6.2017
 
Pročítáte nabídky hliníkových pergol pořád dokola, ale žádná z nich bohužel nepasuje do rozměrů, které potřebujete. Rozhodli jste se proto udělat konec všem spekulacím a zvolit nestandardní řešení: Objednat si pergolu na míru na základě vašich přání a potřeb.
 

Číst dál...

Proč si pořídit montovanou garáž s omítkou?

24.5.2017
 
Když chce člověk dneska člověk přístřeší pro své vozidlo, nabízí se mu pestrá škála možností – od nákladné, ale komfortní tradiční zděné garáže, přes prefabrikované betonové garáže, montované plechové a dřevěné nebo i plachtové jednotky, až po nekonečno variant částečně či zcela otevřených přístřešků. 
 

Číst dál...

Moderní způsoby garážování vozidel

23.5.2017
 
Jak moderně vyřešit garážování vozidla v moderní zástavbě, u firmy nebo kdekoli jinde? V současné době směřuje trend v této oblasti k jednoduchosti, nízkým nákladům a zejména k úspoře životního prostoru, kterého není nazbyt a stává se stále cennějším. Klasické rozmáchlé zděné garáže tudíž pomalu ustupují do pozadí. Jaké jsou za ně možnosti náhrady?
 

Číst dál...

Uzavřená garáž, nebo jen garážové stání?

22.5.2017
 
Přemýšlíte jak vyřešit parkování auta u domu, chaty nebo chalupy, a jestli pro vás bude výhodnější postavit rovnou klasickou uzavřenou garáž, anebo se spokojíte s otevřeným přístřeškem na auto? Pomoci při rozhodování vám může výčet základních výhod, nevýhod a specifik jednotlivých variant. 
 

Číst dál...

Jakou garáž zvolit na chatu či chalupu?

19.5.2017
 
Chataření a chalupaření patří v Česku mezi národní „sporty“ a i když nadšení z dob minulých částečně opadlo, stále se dá říct, že nějakou chatu nebo chalupu vlastní nebo navštěvuje občas skoro každý. S parkováním však může být u těchto rekreačních objektů někdy problém.
 

Číst dál...

Na co se zaměřit při zabezpečování garáže?

 
18.5.2017
 
Průměrná garáž by se dala přirovnat skoro k truhle s pokladem. Často se v ní nachází drahé vozidlo, nářadí, vybavení a další majetek v celkových hodnotách sahajících nezřídka do stovek tisíc korun. Přesto si většina lidí se zabezpečením garáže neláme hlavu zdaleka úměrně k hodnotě jejího obsahu.
 

Číst dál...

Jaké jsou výhody betonových garáží?

17.5.2017

Pokud potřebujete postavit nebo pořídit k domu garáž, můžete zvolit různé alternativy. Klasiku představují zděné garáže nebo možná vystačíte s lehkou ocelovou či dřevěnou garáží nebo jen parkovacím stáním – jednu z velmi výhodných možností představují žádané betonové garáže
 

Číst dál...

Na co se zaměřit při pořizování mobilní garáže?

16.5.2017

Rozhodli jste se, že stavba zděné garáže by byla zbytečně nákladná a náročná na čas i prostor na pozemku a že ideálním řešením bude pořízení mobilní garáže? I při pořizování této jednoduché a levnější alternativy pro parkování vozu je nutné si správně vybrat. 
 

Číst dál...

Montovaná garáž může vypadat jako zděná a přitom ušetříte peníze i místo

12.5.2017

 

Zejména v hustých zástavbách se snaží lidé zachovat co nejvíce volného prostoru a hledají také alternativní možnosti jak řešit parkovací místa pro automobily. 
 

Číst dál...

Jaké jsou přednosti mobilních garáží?

11.5.2017

 
Potřebujete suché a bezpečné parkovací místo pro vozidlo? Jednou možností je stavba stálé, zděné garáže, která s sebou však přináší značné finanční i časové výdaje, je náročná a výsledek zabírá zbytečně mnoho místa. 
 

Číst dál...

Jaký materiál zvolit pro garáž?

10.5.2017

 
Potřebujete garáž, ale nevíte, jaký materiál pro stavbu bude ideální, nebo jestli pořídit hotovou garáž
 

Číst dál...

Jak se starat o garáž?

 
9.5.2017
 
Ať už máte u domu dřevěnou garáž, betonovou garáž, klasickou zděnou nebo jinou, každá vyžaduje určitý přístup a dodržování některých zásad, aby sloužila dobře a co nejdéle. Samozřejmě některé garáže budou na údržbu náročnější než jiné – pojďme se podívat, na co bychom při používání garáží neměli zapomínat.
 

Číst dál...

Výhody a nevýhody dřevěných garáží

5.5.2017
 
Dřevěné garáže patří k velice oblíbeným řešením zejména u chat, chalup a u dřevostaveb. Jejich předností je samozřejmě vzhled, ale mají i další výhody – avšak ovšem i pár nevýhod. 
 

Číst dál...

Možnosti využití montovaných a betonových garáží

4.5.2017
 
Montované garáže, prefabrikované betonové garáže a další varianty moderních, jednoduchých, mobilních a úsporných garáží se stávají fenoménem – a není divu. Oproti zděným garážím jsou levnější, „vměstnají“ se i do stísněných prostor, jejich montáž je otázkou nanejvýš jednoho dne a lze je v případě potřeby přemístit. 
 

Číst dál...

Jak je to se stavebním povolením na garáž?

Ačkoli je z hlediska občanského zákona možné chápat garáž i jako nemovitý majetek, v případě zděných garáží, i jako movitý majetek, v případě montovaných garáží, betonových garáží a dalších variant bez pevných základů v zemi – z pohledu stavebního zákona je garáž vždy stavbou bez ohledu na pevnost jejího základu. Co naopak stavební zákon zajímá je rozměr garáže. 
 

Číst dál...

Dřevěná garáž může být velice elegantním a výhodným řešením

2.5.2017

Vlastníte dřevostavbu – například chatu, chalupu nebo i rodinný domek apod. – a potřebujete garáž, ale nechcete narušit ráz a styl domu nevhodně vypadající zděnou nebo betonovou garáží? Řešením může být krásná dřevěná garáž.
 

Číst dál...

Jaký materiál použít na příjezdovou cestu ke garáži?

28.4.2017

Pokud vás nebaví jezdit po blátě, jistě se dřív nebo později odhodláte k realizaci nějaké „lepší“ příjezdové cesty k domu či garáži. Řešení existuje celá řada, konečná volba bude záležet na tom, zda preferujete krásný vzhled, finanční úsporu nebo ryzí funkčnost a podobně. 
 

Číst dál...

Na co myslet při pořizování garáže?

27.4.2017

Uzrálo ve vás rozhodnutí, že nutně potřebujete garáž? Předtím, než se do realizace pustíte, byste si však měli ujasnit několik zásadních věcí. 
 

Číst dál...

Jak vyřešit garáž pro chalupu či chatu?

26.4.2017

Chataření a chalupaření patří neodmyslitelně ke koloritu naší země jako houbaření a kutilství. Na chatách či chalupách však trávíme obvykle jen volný čas, případně se zde zdržujeme pouze během teplé sezóny. Jak zde tedy efektivně vyřešit parkování pro auto?
 

Číst dál...

Jsou lepší s domem spojené, nebo volně stojící garáže?

25.4.2017

Uvažujete o pořízení garáže a nevíte, jestli bude lepší zakomponovat ji přímo do domu, anebo zvolit raději samostatně stojící variantu? Pomůžeme vám se rozhodnout. 
 

Číst dál...

Jaký typ garáže si pořídit?

24.4.2017

Potřebujete místo pro auto, ale nedokážete se rozhodnout, jakým způsobem garáž zrealizovat nebo jaký typ garáže by pro vás byl ideální. Možná vám při výběru pomůže malé shrnutí specifik nejběžnějších způsobů řešení krytých parkování. 
 

Číst dál...

Vytápění garáže – ano, či ne?

21.4.2017

Pořídili jste si novou garáž a přemýšlíte, jestli nějak vyřešit její vytápění a případně, jaký zdroj tepla zvolit, aby byly náklady co nejnižší?
 

Číst dál...

Jak zabezpečit svou garáž před zloději?

20.4.2017

Jen samotný fakt, že je vozidlo umístěné v garáži, samozřejmě neznamená, že je v dokonalém bezpečí. Garáže jsou samozřejmě lákavým soustem pro zloděje, protože jejich majitele mnohdy zapomínají na dostatečné zabezpečení. 

Číst dál...

Výhody a nevýhody betonových a montovaných garáží

19.4.2017

Uspoří prostor na pozemku, peníze a také čas na stavbu. Tak se dají shrnout hlavní výhody moderních mobilních garáží, které si získávají stále větší a větší oblibu a stávají se rovnocennou alternativou stálých zděných garáží. 
 

Číst dál...

Plechová mobilní garáž s omítkou může být řešením vašich starostí

18.4.2017
 
Chcete garáž, která bude dobře vypadat, ale nezatíží váš rozpočet a nezabere zbytečně moc místa? Velmi výhodnou variantou je v takovém případě pořízení montované garáže s omítkou, která výše zmíněné požadavky splňuje na jedničku. 
 

Číst dál...

Přístřešek pro auto může být mnohdy výhodnějším řešením než garáž

14.4.2017
 
U rodinného domku s méně rozměrným pozemkem či v hustější zástavbě může často vzniknout prostor s místem pro zděnou garáž. U starších domů se obvykle nepočítalo s prostorem pro více než jednu garáž, pokud alespoň to. Dnes je ale běžné, že domácnost využívá dvě nebo i více aut a s parkováním je stále větší problém.
 

Číst dál...

Jak zvýšit rozsah úložného prostoru v garáži?

13.4.2017
 
Garáž je ideálním místem na skladování zahradního vybavení, nářadí, materiálů a podobně – a bývá jediným východiskem, pokud nemáte sklep, zahradní domek nebo jiné úložné prostory na pozemku. 
 

Číst dál...

Jak vybrat vhodné osvětlení do garáže?

12.4.2017
 
Vhodné osvětlení garáže je důležité vybrat pečlivě a také velice účelově, jelikož musí především splňovat praktické požadavky, méně se v případě garážového osvětlení dbá na estetiku, styl a podobně. Za součást garážového osvětlení lze považovat také osvětlení prostoru před garáží a příjezdové cesty.
 

Číst dál...

Carport – stylové a moderní řešení pro vaše vozidlo, které uspoří peníze i prostor

11.4.2017

Carporty neboli přístřešky na auta jsou stále oblíbenějším řešením u mnoha domů, ale i například obchodů a firem, namísto klasických garáží. Důvody jsou jasné a prosté. Místa není na rozdávání a peněz zrovna tak. 

Číst dál...

Jaké jsou výhody montovaných garáží?

10.4.2017 
 
Mnoha lidem při představě plechové garáže vstávají hrůzou vlasy na hlavě. Moderní montované garáže však už zdaleka nemusejí být jen nevzhledné šedivé plechovky hodící se přinejlepším na staveniště. Montované garáže s omítkou se naopak stávají trendem a v mnoha případech mohou být na první pohled k nerozeznání od zděné stavby.
 

Číst dál...

Jak připravit základy pro montovanou garáž?

7.4.2017
 
Montované garáže a mobilní betonové garáže se stávají fenoménem a pomalu začínají svou oblíbeností dohánět klasické zděné, stálé garáže. Jejich výhoda tkví ve velice rychlé a snadné instalaci, úspoře místa a možnosti umístění i do stísněných a špatně přístupných prostor, ale také v nízké ceně.
 

Číst dál...

Jak probíhá osazení mobilní betonové garáže s podlahou?

6.4.2017

Různá mobilní a alternativní řešení garážových prostor si v současnosti získávají značnou oblibu. Je to díky tomu, že oproti výstavbě klasické zděné garáže můžete ušetřit finanční prostředky, prostor, ale také čas, námahu a podobně. Robustní zděné garáže navíc málokde najdou skutečně plné uplatnění, aby se investice do nich zcela vrátila. 
 

Číst dál...

Mobilní garáž může být řešením problému s nedostatkem prostoru

5.4.2017

Nejsou na vašem pozemku vhodné podmínky pro stavbu zděné garáže nebo jste toto řešení zavrhli kvůli přílišné finanční i časové náročnosti? Nemusíte kvůli tomu ještě rezignovat na kryté stání pro vaše vozidlo. Alternativou může být mobilní garáž.

Číst dál...

Zděná garáž, mobilní garáž nebo otevřené stání?

 4.4.2017
 
Přemýšlíte, jakou variantu garáže zvolit pro váš dům, aby co nejlépe zapadla do okolního prostředí a přitom poskytla vašemu vozidlu potřebnou ochranu? 
 

Číst dál...

Je zateplení garáže skutečně potřeba, nebo se jedná o zbytečnou investici?

3.3.2017
 
Zateplit, nebo nezateplit garáž? Toť otázka. Hned na úvod je nutné říci, že jednoznačná odpověď rozhodně neexistuje. Záleží vždy na typu garáže, jejím umístění, způsobu využití a na dalších faktorech.
 

Číst dál...

Jaká garážová vrata vybrat? Se sekčními vraty chybu rozhodně neuděláte

 
Při výběru garážových vrat se samozřejmě orientujeme podle různých parametrů. Mezi ty základní patří cena, nároky na prostor, izolace a podobně. V současné době se však nejčastěji můžeme setkat s vraty sekčními, která mají vynikající vlastnosti a hodí se prakticky pro jakýkoli typ garáže, od zděných až po mobilní plechové garáže apod.

Číst dál...

Jak vybrat optimální místo pro garáž?

 
Rozhodnutí, zda pořídit samostatnou garáž, včlenit garáž do domu nebo si vystačit pouze s neuzavřeným garážovým stáním, je vždy složité a typ garáže i její umístění by mělo záviset na celkové koncepci domu, dostupnosti z příjezdových cest, prostorových možnostech, estetických požadavcích a na dalších faktorech. 
 

Číst dál...

Jaká vybrat garážová vrata?

Výběr vhodných garážových vrat je velice důležitý z hlediska praktičnosti, komfortu a podobně. Při výběru garážových vrat bychom se měli orientovat samozřejmě podle velikosti a typu garáže, ale také například podle její používanosti. 
 

Číst dál...

Jak vyřešit podlahu v garáži?

Garážové podlahy představují velice namáhané místo, které je třeba patřičně upravit, abychom zvýšili životnost této plochy. Zejména u garáží včleněných přímo do domu by mělo být dobré ošetření garážové podlahy prvotní.
 

Číst dál...

Jak se vypořádat s úřady, když se chystáte stavět garáž?

 
Zjistili jste, že garáž bude nezbytnost, bez které se do budoucna neobejdete, ale váš dům žádnou vlastní garáží nedisponuje? Při stavbě garáže vás samozřejmě čeká jednání s úřady, které může být poměrně rychlé a jednoduché, ale také komplikovanější. Záleží na velikosti plánované stavby a dalších okolnostech
 

Číst dál...

Je lepší otevřené garážové stání, nebo klasická uzavřená garáž?

Uvažujete o stavbě nebo pořízení garáže nebo přístřešku na auto, ale nejste si jistí, kterou variantu zvolit? V našem článku si shrneme alespoň některé nejdůležitější výhody a nevýhody jednotlivých řešení, abychom vám rozhodování malinko usnadnili. 
 

Číst dál...

Proč si pořídit raději mobilní garáž než zděnou?

Chcete, aby vaše auto bylo v bezpečí před krádeží, vandalismem a také před nepříznivými vlivy počasí? Nejjistějším řešením je pořízení garáže. Skutečná otázka zní, jakou variantu garáže zvolit. 
 

Číst dál...

Výběr typu garáže pro dům a jejího vhodného umístění v rámci pozemku

 
Garáže mají primárně chránit automobil nebo jiné vozidlo před nepříznivými vlivy počasí a za určitých okolností také před krádeží nebo vandalismem. Pokud však chceme garáž postavit nebo pořídit, je důležité vyhodnotit vhodné místo a také typ garáže. 
 

Číst dál...

Jak na úpravu zahrady?

 
Nastala doba, kdy se ze zimního spánku probouzí veškeré rostliny, stromy a keře a také trávník. Jak na úpravu zahrady? 
 

Číst dál...

Garážové stání nemusí být neúnosně nákladnou záležitostí – řešením může být montovaná nebo betonová garáž

Potřebujete své vozidlo chránit před nepříznivými podmínkami a také před zloději a vandalismem? Jako první většinu lidí napadne výstavba zděné garáže, mnoho z nich ale odradí vysoká časová náročnost, finanční zátěž a další komplikace spojené s její realizací. 
 

Číst dál...

Přemýšlíte o levném stání pro vaše vozidlo? Řešením může být betonová nebo montovaná garáž

Nechcete investovat velké peníze a množství úsilí a času do budování zděné nebo dřevěné garáže, ale potřebujete stání pro auto, ve kterém by bylo v bezpečí – chráněno před nepříznivými vlivy počasí a také před krádeží?
 

Číst dál...

S betonovými a montovanými garážemi můžete ušetřit až 60 % nákladů

 
Stavba zděné garáže se může značně prodražit a je kolem ní spousta práce, nemluvě o časové náročnosti. Stání pro vozidlo nebo vozidla přitom můžete vyřešit mnohem levněji a rychleji.
 

Číst dál...

Alternativa klasických zděných garáží v podobě montovaných garáží a garáží na klíč

 
Uvažujete o výstavbě zděné garáže, ale odrazuje vás stavební náročnost, vysoké finanční náklady a zdlouhavost tohoto řešení? Garáž přitom můžete mít prakticky ihned, bez stavění, a navíc ušetříte obrovské množství peněz.
 

Číst dál...

Montované a betonové garáže pro vaše vozidlo

Montované a betonové garáže pro vaše vozidlo Zděná garáž je náročná po stavební i finanční stránce a přitom lze garážování vozidla vyřešit mnohem levněji a jednodušeji.

Číst dál...

Prefabrikované betonové garáže a montované garáže jako náhrada zděných řešení

 
Prefabrikované betonové garáže jsou v dnešní době velice oblíbeným řešením, které lze využít jak u rodinných domů, tak například i v komerčních prostorách a jako stanoviště pro větší počty aut díky tomu, že tyto jednotky lze kombinovat a spojovat do soustav řadových garáží.
 

Číst dál...

Levné varianty garáží, které vás osloví

 
Garáž je důležitou součástí domu, ale výstavba zděné garáže rozhodně není nejlevnější záležitost, a je náročná i časově. Pokud však chcete garáž, kterou byste získali levně a rychle, nemusíte si zoufat, že jde o nesplnitelné přání. 
 

Číst dál...

Betonové garáže na klíč nebo montované garáže s omítkou místo zděné stavby

 
Hledáte alternativu ke klasické zděné garáži, která vychází příliš draho a její realizace je zdlouhavá a komplikovaná? Možnost představují například prefabrikované betonové garáže s podlahou nebo plechové montované garáže s omítkou.
 

Číst dál...

Betonové garáže – levné řešení pro váš dům i vozidlo

Betonové garáže jsou v současné době velice oblíbeným řešením stání pro auto či jiné vozidlo nebo vozidla. Nabízejí prakticky všechny možnosti jako klasická zděná garáž, ale jsou mnohem levnější a přitom k dostání na klíč.
 

Číst dál...

Betonové garáže: rychlá a moderní alternativa zděné výstavby

Potřebujete stání pro auto, ale nechce se vám utrácet statisíce za zděnou garáž? Variantu představuje betonová garáž.
Jedná se o prefabrikované garáže na klíč, po zakoupení vám tedy bude přivezen již kompletně hotový výrobek, který vám jeřáb usadí na vybrané místo. 
 

Číst dál...

Kontaktní formulář

Jméno*
Zadejte jméno.
Email*
Zadejte email.
Telefonní číslo
Neplatný vstup
Předmět*
Zadejte předmět zprávy
Zpráva*
Zadejte text zprávy.
Potvrďte:
Potvrďte, že nejste robot.

VIP reference

| Hotové garáže | Garáže |Plechové garáže | Garáže s omítkou | Pergoly | Přístřešky | Zimní zahrady | Zdi | Dlažba pokládka | Mobilní domy | Zahradní domky | Zahradní nábytek | Skleníky | Zahradní topení | Pergoly ke zdi | Zastřešení všeho | Stání na auta | Garáže různé


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l